Fenerbahçe USA Yeni Başkanını Seçti

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
New York'ta kurulu aktif derneklerden Fenerbahçe USA, dün akşam Dervish Restaurant'ta yaptığı genel kurul toplantısında yeni başkanını seçti. Başkanlığa Turgay Kadıoğlu seçilirken, Kadıoğlu'nun yeni ekibini önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor. Toplantıda yönetim kurulu ve genel kurul üyelerine hitaben bir konuşma yapan eski Başkan Ekmel Anda, aynı ekip ile beş yıldır çok güzel projelere imza attıklerını, yeni dönemde de yine birlikte çalışarak çıtayı yükseltmek istediklerini söyledi. Yönetim ve genel kurul üyeleri başkanlığı bırakan Ekmel Anda'yı bir süre ayakta alkışladı.

Toplantıda Haziran ayında yapılacak Fenerbahçe USA balosu hakkında da bilgi veren Anda, Amerikalı Türklerin görmekten büyük memnuniyet duyacakları bir isimle anlaştıklarını, gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacaklarını söyledi. Seçim sonrası konuşan Turgay Kadıoğlu, "biz klübümüzden ne alırız değil, klübümüze ne verebiliriz" mantığıyla çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Daha önceki yıllarda yönetim kurulunda görev alan Kenan Ordu, iş ve ailevi sebeplerden ötürü yeni yönetim kurulunda görev alamayacağını belirtirken, toplantıda konuşan Fenerbahce USA futbol takımı teknik direktörü Şuayip Tiyaloğlu, takımın oynadığı ligin tek Türk takımı olduğunu, Amerikan 2. Lig'inde oynaması için de davet aldıklarını açıkladı.

Facebook

Youtube