Joe Biden'dan Önce Ajanlar Geldi

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın Türkiye ziyareti öncesi ABD'li ajanlar Atatürk Havalimanı'nda incelemelerde bulundu. Biden'ın gelişi sırasında havalimanında güvenlik duvarı oluşturulacak ve Türk polisler ve ABD'li ajanlar tarafından en üst düzey koruma sağlanacak

Resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye gelecek olan ABD'de Başkan Yardımcısı Joe Biden için Atatürk Havalimanı'nda da alarm verildi. Atatürk Havalimanı apronunda ABD'li ajanlar incelemelerde bulundular. ABD'li ajanlar, Biden'ın içinde olacağı Air Force Two adlı uçağın park edeceği Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nin önünde ki apron bölgesinde toplantı yaparak Biden'ın aprondan nasıl çıkarılacağını planladı.

Aralarında ABD'li ajanlarında olduğu 28 kişi ellerindeki belgelerle Biden'ın geçiş yollarını belirledikten sonra havalimanından ayrıldılar. Güvenlik önlemleri doğrultusunda Türkiye'ye gelecek olan Biden, uçağının altına yanaşacak kurşun geçirmez bir limuzinle aprondan alınarak kalacağı yere götürülecek. Bu arada ABD'de Başkan Yardımcısı Joe Biden'in geliş saati ve geleceği şehir güvenlik nedeniyle gizli tutuluyor.

Facebook

Youtube