×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/turkavenue/public_html/images/sezen

×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sezen

Sezen Aksu ABD Konser Turuna Çıkıyor

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Sezen AksuDaha önce New York ve New Jersey’de konser vereceği duyurulan Sezen Aksu, yoğun ilgi nedeniyle Washington metropolitan alanındaki hayranlarıyla da buluşuyor. Daha önce New York ve New Jersey eyaletlerinde iki konser vereceği duyurulan Aksu, yoğun talep nedeniyle konser serisini Maryland’a da taşıdı. ABD’deki dinleyicileri ile uzun bir aradan sonra yeniden buluşacak olan ve unutulmaz bir müzik ziyafeti sunmayı amaçlayan Aksu, dinleyicilerinin karşısına özel bir repertuvar ve sound ile çıkmaya hazırlanıyor.

Aksu’ya konserlerinde, ABD’deki çalışmaları ile de tanınan müzisyen Fahir Atakoğlu eşlik ediyor.  ABD’nin ilk ve tek İngilizce yayın yapan Türk dergisi olan TURKOFAMERICA’nın kuruluşunun sekizinci yılı nedeniyle GNL Entertainment ile birlikte düzenlediği konserler, 4 Nisan 2010 tarihinde Maryland’ın North Bethesda şehrindeki Strathmore konser salonunda başlıyor. Daha önce New York ve New Jersey’de konser vereceği duyurulan Sezen Aksu, yoğun ilgi nedeniyle Washington metropolitan alanındaki hayranlarıyla da buluşuyor. Daha önce New York ve New Jersey eyaletlerinde iki konser vereceği duyurulan Aksu, yoğun talep nedeniyle konser serisini Maryland’a da taşıdı. ABD’deki dinleyicileri ile uzun bir aradan sonra yeniden buluşacak olan ve unutulmaz bir müzik ziyafeti sunmayı amaçlayan Aksu, dinleyicilerinin karşısına özel bir repertuvar ve sound ile çıkmaya hazırlanıyor.

 

Aksu’ya konserlerinde, ABD’deki çalışmaları ile de tanınan müzisyen Fahir Atakoğlu eşlik ediyor.  ABD’nin ilk ve tek İngilizce yayın yapan Türk dergisi olan TURKOFAMERICA’nın kuruluşunun sekizinci yılı nedeniyle GNL Entertainment ile birlikte düzenlediği konserler, 4 Nisan 2010 tarihinde Maryland’ın North Bethesda şehrindeki Strathmore konser salonunda başlıyor.

Daha önce New York ve New Jersey eyaletlerinde iki konser vereceği duyuran organizasyon yetkililer, gösterilen yoğun talep nedeniyle konser serisini Maryland’a da taşıdı.

Washington, DC merkezine 20 dakika mesafedeki Maryland North Bethesda’daki konsere, komşu eyaletler Washington, DC ve Virginia’da yaşayan Türklerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Maryland’taki konseri, 6 Nisan 2010 tarihinde New York’un dünyaca ünlü Carniege Hall Konser Salonu’ndaki konser takip edecek. New York’ta yaşayan Türklerin sabırsızlıkla beklediği konserde Sezen Aksu, 12 yıllık bir aradan sonra New York’taki sevenleri ile buluşacak.

Konser serisinin son konseri ise 7 Nisan 2010 tarihinde ise New Jersey’nin Newark şehrindeki NJ Performance of Art Center’da (PAC) gerçekleştirilecek.

Konserler ABD’de büyük heyecan yaratırken, sanatçının sevenleri -biletler daha satışa çıkmamış olmasına rağmen- yoğun ilgi gösteriyor.
 
Bilet satışları 1 Aralık 2009 tarihinden itibaren başlayacak olan konserler hakkında bilgi almak için  www.sezenaksu.us veya www.sezenaksu.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Ayrıca This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mesaj yazarak ya da+1 212 836 4723 no’lu telefon aranarak bilgi alınabilir.

Sezen Aksu resimleri için tıklayın. (Fotoğraflar: www.sezenaksu.us)
{gallery}sezen{/gallery}

Facebook

Youtube