THY Beckham'ın Takımı LA Galaxy'nin de Sponsoru

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
ABD’nin en popüler futbol takımlarından LA Galaxy’e Real Madrid karşısındaki mücadelesinde sponsor olan Türk Hava Yolları, Barcelona ve Manchester United’dan sonra bir diğer büyük yabancı futbol takımını daha destekleyerek on binlerce Amerikalı spor severle buluştu.
Los Angeles-İstanbul arası tarifeli direkt seferlere 3 Mart 2011'de başlamayı planlayan THY, ABD’de sürdürdüğü pazarlama çalışmaları çerçevesinde, dün akşam California Rose Bowl stadyumunda oynanan LA Galaxy-Real Madrid maçında tanıtım standı açarak 90 bin taraftarla buluştu.
Türkiye Los Angeles Başkonsolosu Hakan Tekin’in de seyirciler arasında yer aldığı maça Amerika’lı taraftaların yanında Real Madrid’i desteklemeye gelen birçok Avrupalı futbol sever de katıldı.

Maç boyunca saha kenarındaki ışıklı billboardlarda THY’nin reklamı yayınlandı. Festival havasında gerçekleşen tanıtımda taraftarların THY standına olan ilgisinden oldukça memnun kaldıklarını belirten THY Los Angeles Müdür Fatma Yüceler “LA Galaxy takımına bu önemli maç için sponsor olarak, THY’nın yüksek standartlardaki servis kalitesini daha geniş kitlelere iletmeyi amaçladık. Sponsorluğumuz çerçevesinde, LA Galaxy kulübü maç sonunda seyirciler arasında yapacağı çekilisle iki şanslı taraftara Los Angeles-İstanbul uçak bileti armağan ederek THY kalitesini bizzat yaşamalarını sağlayacak. Yaptığımız tanıtımlar sırasında Amerikan halkının ilgisini görmek ve THY ile ilgili yaşadıkları olumlu deneyimleri duymak bizleri gerçekten motive ediyor” dedi.

HER YENİ NOKTA “TEŞEKKÜRLER” DEMEK
Los Angeles Lax havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına yeni Boeing 777 uçaklarla haftanın 4 günü uçuşların başlamasının heyecanını yaşadıklarını belirten Yüceler, “THY ABD’de yükselen itibar ve imajını, Los Angeles’dan İstanbul’a direkt seferler uygulayarak daha da arttırıyor. THY olarak sunduğumuz servisler ve aldığımız ödüller, bizim diğer büyük havayollarından farkımızı ve kalitemizi açık bir şekilde ortaya koyuyor. Bu bağlamda Los Angeles – İstanbul seferlerimizde de aynı güven ve kaliteyi yolcularımıza sunmak için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. THY’nin misafirlerini ulaştırdığı her yeni nokta yolcularımızın bize duydukları güven ve sadakate karşı birer teşekkür niteleğindedir” dedi.(ANKA)

Facebook

Youtube