Geleneksel Fenerbahçeliler Balosu New York'ta Yapıldı

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Geleneksel olarak 2003 yılından beri gerçekleştirilen Fenerbahçeliler Balosu, Marriot Marquis Hotel'de gerçekleştirildi. Türk Hava Yolları, Ali Baba Restaurant, Jet Blue, Western Union ve Nex Worldwide Express'in sponsor olduğu gecede Özcan Deniz sahne alırken, geceye 500'ü aşkın konuk katıldı.


Gecenin açılışında Hakkari'de gerçekleştirilen terör saldırısını kınayan ve davetlilileri bir dakikalık saygı duruşuna davet eden Fenerbahçe USA Başkanı Turgay Kadıoğlu, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Fenerbahçe USA derneğinin sosyal ve kültürel alanda pek çok ilke öncülük ettiğini, Mardin'de 2000 çocuğa kırtasiye yardımı olmak üzere resim sergileri, tiyatro oyunları gibi toplumu yakından ilgilendiren pek çok etkinliğe katkı sağladıklarını söyledi.

Gecede yapılan açık artırmada Mehmet Okur'a ait Utah Jazz forması 2500 dolardan satılırken, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı forma 2750 dolardan alıcı buldu. Ünlü ebru sanatçısı Necmeddin Okyay'a ait ebru tablosu da 1500 dolara satıldı.

 

Gecede sahne alan Özcan Deniz'e özellikle bayan hayranları yoğun ilgi gösterirken, salonda bulunan Yavuz Bingöl ve Demet Sağıroğlu'da gecenin sonunda sahnede Özcan Deniz'in davetiyle birlikte şarkı söylediler. Gecenin sunuculuğunu tiyatro sanatçısı Fadik Atasoy yaparken, Crown Seatings tarafından özel olarak yapılan Fenerbahçe armalı sandalyeleri 1000 dolara Galatasaray USA Başkanı Tolga Sağıroğlu tarafından satın alındı. Sağıroğlu, sandalyelerden birini Fenerbahçe USA derneğine hediye etti. Bu arada Bursaspor USA Başkanı Seyhan Eren'e özel olarak yapılan Bursaspor sandalyesi Fenerbahçe USA Başkanı Turgay Kadıoğlu tarafından hediye edildi. (Fotoğraf: Deniz Çelik)

 

 

 

Facebook

Youtube