Türk Telekom Online Hizmet Merkezi’nden İşlem Yapan 10 Kişi iPad Kazanacak

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Türk Telekom, Online Hizmet Merkezi’ni kullanarak işlem gerçekleştiren müşterilerine çekilişle iPad veriyor. 10 talihli Türk Telekom bireysel müşterisinin iPad kazanacağı kampanya Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek. Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom, www.turktelekom.com.tr web sayfası üzerinden Online Hizmet Merkezine ücretsiz olarak üye olduktan sonra işlem gerçekleştiren 10 müşterisine iPad hediye edecek.
Tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin katılabileceği kampanyanın sonucunda yapılacak çekilişle belirlenecek 10 şanslı Türk Telekom müşterisi Apple iPad (64 GB, Wi-Fi, 3GB) kazanacak. Online Hizmet Merkezinden Müşteri Bilgileri, Abonelik İşlemleri, Fatura İşlemleri, Şikayet, İleti ve İstekler, Arıza İşlemleri, Wirofon İşlemleri, Güvenlik İşlemleri başlıkları altındaki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirilen müşteriler çekilişe katılma hakkı kazanıyor.
Online Hizmet Merkezi, Türk Telekom müşterilerine abonelik işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme olanağı sunuyor. Türk Telekom müşterileri www.turktelekom.com.tr adresinden, güncel fatura ve borç bilgilerini öğrenmenin yanı sıra e-fatura uygulamasına geçiş, yeni ürün siparişi, tarife/paket değişikliği, nakil işlemleri ve arıza bildirimi gibi pek çok işlemi de gerçekleştirebiliyor.(ANKA)

Facebook

Youtube