Serra Mediterranean Bistro Satıldı

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Turk Avenue - Türk girişimciler Tahir Erimli ve Rıdvan Sezer ortaklığında Manhattan'da 32. Cadde'de Madison Avenue ile 5th Avenue arasında faaliyet gösteren Serra Mediterranean Bistro satıldı. 2010 yılında Türkiye'nin tanınmış kuyum şirketlerinden Gülaylar'ın New York şirketi Elite Gold'un genel müdürü Tahir Erimli ile Turkish NY haber portalının sahibi Rıdvan Sezer tarafından hizmete sokulan Serra Mediterranean Bistro bir süredir restoran işine girmek isteyenlerin ilgisini çekiyordu.


Vincci Avalon Hotel'in giriş katında bulunan ve otel müşterilerinin de tercih ettiği restoran, Fransız ve Akdeniz mutfağı ağırlıklı yemek servisi sunuyordu. İki ortağın da ilk restoran deneyimi olan Serra Bistro'nun resmi açılış töreni Şubat 2011 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş be Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz tarafından yapılmıştı.


Restoranın satış fiyatı açıklanmazken, iki ortağın satış işleminin tamamlanmasının ardından yollarını ayrı ayrı devam edecekleri ifade ediliyor.


 

Facebook

Youtube