M.J. Khan İçin Oy

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
USCIS Director Emilio T. González presents M.J. Khan with the “Outstanding American by Choice” recognition in Washington, DC, Apr. 23, 2007Houston şehri saymanlığına (City Comptroller) aday olan M.J. Khan, Houston’da yaşayan Türklerin oylarını bekliyor. Turkish PAC tarafından desteklenen M.J.Khan once 8 Aralık’ta "absentee" (resmi oy kullanma günü oy kullanamayanlar) oyları için, 12 Aralık’ta da "runoff" (en çok oyu alan iki adayın yarışacağı) seçiminde yarışacak. 12 Aralık günü Houston’da yaşayanlar sabah 7’den akşam 7’ye kadar oy kullanabilecek. Üniversite eğitimini fizik, matematik ve mühendislik dallarında Pakistan’daki Universities of Sind ve Karachi’de alan M.J. Khan, ABD’de iki ayrı okulda masterını yaptı.Halen State of Texas’de öğretim görevlisi olan ve gayrimenkul yatırım şirketi MAK Development, Inc.’in yönetim kurulu başkanı olan M.J. Khan, Houston District F’de yaşayanların yakından tanıdığı bir isim. 

F District’den seçimi kazanarak 2003 yılından beri City Council Member olan M.J. Khan, uzun yıllar topluma hizmet etti. Pakistani - American Association of Greater Houston Başkanlığı, Islamic Society of Greater Houston Başkan Yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği gibi pek çok görevde bulunan M.J. Khan, Asia Society Texas Center tarafından 2008 yılında Asian American Leadership ödülüne layık görüldü. 34 yıldır Houston’un tanınmış kalp cerrahlarından Dr. Attiya Khan ile evli olan M.J. Khan, bir çocuk sahibi.

Daha fazla bilgi için http://www.mjkhan.com/about.php

Resim: www.uscis.gov (USCIS Director Emilio T. González, M.J. Khan'a “Outstanding American by Choice” takdirnamesini sunarken. Washington, DC, 23 Nisan 2007)