Türk TV Yorumcusu Cenk Uygur MSNBC'de Türklerin Desteğini Bekliyor

E-posta Yazdır

ABD'deki başarılı Türk radyo ve TV yorumcusu Cenk Uygur, Amerika'nın ulusal yayın yapan MSNBC kanalında konuk sunucu olarak programa başlıyor.16-20 Ağustos tarihleri arasında MSNBC'de düzenli olarak yayınlanan Ed Schultz'un programı Ed Club'ın konuk sunucusu olacak. Uygur, ABD Doğu Yakası saati ile 6-7pm arası izleyicilerin karşısında olacak. Kendi kurucusu olduğu online TV programı Young Turks ile internet ortamında her gün milyonlarca kişiye ulaşan Uygur, yorum kabiliyeti, programlarındaki bilgilendirici ve komik yorumları ile ilgi çekiyor.

O2O Ticarette Trilyon Dolarlık Fırsat

E-posta Yazdır
İnternet’te elektronik ticaretin lokal olarak gelişmeye başlaması ile birlikte fiziksel dükkanlar ile web’in arasında ki bağda güçlenmeye başladı. Amazon, eBay, Zappos gibi elektronik platformda satış yapan sitelerin çalışma şekli ve başarısından zaten hepimiz haberdarız. Bir ürünün elektronik olarak internet üzerinden satın alınması ve ürünün müşteriye taşıma şirketleri tarafından ulaştırılması şeklinde işleyen oldukça da oturmuş bir yapı. Buraya kadar herşey normal. Ya bir servisi satın almak istersek ne yapacağız? Örneğin Amazon’da, New York’un en prestijli otellerinden biri olan Waldorf Astoria’da ki Kenneth Salon’da ucuza bir saç kesimi satın alabilir miyiz? Ya da eBay’da konforlu bir SPA’dan birkaç saatlik bir masaj terapisi?

Turizmci Ali Kaşıkçı Robb Report'ta

E-posta Yazdır
ABD’deki Türk turizmci Ali Kaşıkçı’ya, ABD’nin en saygın lüks tüketim araçları dergisi olan Robb Report’un “Best of the Best” özel sayısı tam sayfa ayırdı. Kaliforniya’nın en prestijli otellerinden Montage Hotels and Resorts’un Stratejik Planlama ve Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Ali Kaşıkçı’ya, ABD’nin jet-sosyetesine yat, jet, lüks otomobil, mücevher ve saat markaları konusunda raporlama ve tanıtım yapan Robb Report dergisi fotoğraflı tam sayfa ayırdı.

Global Yatırım Karayipler'de Liman Alıyor

E-posta Yazdır
Global Yatırım Holding’in yüzde 100 iştiraki olan Global Ports'un, Karayipler'de bulunan Belize Limanı ve Roatan Adası’ndaki Roatan Limanlarını satın almak üzere görüşmelere başladığı bidirildi.

Uluslararası Hazır Giyim Federasyonu’nun Yönetiminde 3. Türk Sanayici

E-posta Yazdır
Bursa merkezli Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya, Türk hazırgiyim ve konfeksiyon sektörünü dünyanın en büyük federasyonlarından biri olan Uluslararası Hazır Giyim Federasyonu’nda (IAF) temsil edecek. Dünyaca ünlü markalara üretim yapan Yeşim Tekstil’in CEO’su Şankaya, IAF–International Apparel Federation yönetim kuruluna seçildi.

Sayfa 65 / 68