ŞİRKET TANITIMLARI

THY, Manchester United'ın Yıldızlarıyla Reklam Çekti

E-posta Yazdır
Türk Hava Yolları (THY) bir ilke imza atarak Manchester United’ın yıldız futbolcuları Darren Flacher, Wayne Rooney, Nani, Chris Smalling, Rafael ve Fabio Da Silva’nın oynadığı uçak içi uçuş emniyeti filmi çekti. Standart uçuş emniyeti videolarından farklı olarak, yolcular için daha ilgi çekici içerik oluşturmak amacıyla çekilen filmde, uçak içi güvenlik prosedürleri farklı bir yaklaşımla esprili bir şekilde yolculara sunulacak.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi’nden İşlem Yapan 10 Kişi iPad Kazanacak

E-posta Yazdır
Türk Telekom, Online Hizmet Merkezi’ni kullanarak işlem gerçekleştiren müşterilerine çekilişle iPad veriyor. 10 talihli Türk Telekom bireysel müşterisinin iPad kazanacağı kampanya Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek. Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom, www.turktelekom.com.tr web sayfası üzerinden Online Hizmet Merkezine ücretsiz olarak üye olduktan sonra işlem gerçekleştiren 10 müşterisine iPad hediye edecek.

Amerika'dan İstenilen Her Ürün Bir Tıkla Kapınızda

E-posta Yazdır
Online alışverişin sınırları Amerika’ya kadar uzandı. Artık Türkiye’de bulunmayan, farklı ve orijinal Amerikan markalarını tek ‘tık’la kapınıza kadar getirtmeniz mümkün. Cep telefonundan arabaya, giyim eşyasından aksesuara kadar geniş ürün seçenekleri sunan alışveriş siteleri, Amerikan fiyatlarıyla daha ucuz alışveriş ve ekonomik gönderim seçenekleri sunuyor.

Fokker Elmo'dan ESBAŞ'ta 500 Kişiye İş

E-posta Yazdır
Üç yıldır bölgede Boeing, Lockheed Martin, Airbus, Sikorsky gibi dünyanın önde gelen havacılık firmalarına uçak ve uçak motorları için kablo üreten Hollandalı Fokker Elmo’da ESBAŞ'taki üretim kapasitesini 3 kat artıracak. Bugüne kadar bölgeye 5 milyon dolar yatırım gerçekleştiren Fokker Elmo 10 milyon dolar daha yatırımla kuracağı ek tesislerinde Mayıs 2012 tarihinde üretime başlayacak. Halen 140 kişiye istihdam sağlayan firma yeni yatırımı ile 160 kişiye da istihdam sağlayarak çalışan sayısını 300 çıkaracak.

Superonline, Turkcell Superonline Oldu

E-posta Yazdır
Turkcell Grup şirketi olarak 2004 yılından bu yana faaliyetini sürdüren telekom operatörü Superonline, bundan böyle müşterilerine Turkcell Superonline markası ile hizmet verecek. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, birlikte gerçekleştirdikleri basın toplantısında Superonline’ın bundan sonra yola Turkcell Superonline markasıyla devam edeceğini açıkladılar. Grubun genişbant stratejisi doğrultusunda bugüne kadar Superonline’a yaptıkları yatırımın karşılığını aldıklarını ve şirketin Turkcell Grup’a olan katkısının her geçen gün daha da büyüdüğünü vurgulayan Ciliv, şunları söyledi:

Sayfa 9 / 16