ŞİRKET TANITIMLARI

Yooİstanbul Konutlarından Yedisi Zengin Yabancılara Satıldı

E-posta Yazdır
İngiliz konut markası Yoo, İstanbul'da ünlü tasarımcı Philippe Starck imzalı Yooİstanbul konut projesini gerçekleştiriyor. İstanbul Etiler'de 132 dairenin yer aldığı Yooİstanbul projesindeki dairelerin 7'sini, dünyanın 28 ülkesindeki toplam 60 adet Yoo projesindeki Philippe Starck imzalı konutların koleksiyonunu yapan zengin yabancılar satın aldı. Yoo şirketi 5 ayrı tasarımcı ile çalışırken, bunların içinde sadece Starck imzalı her projeden konut alan konut koleksiyonerleri bulunuyor.

Turkcell New York Borsası'ndaki 10. Yılını New York'ta Kutlayacak

E-posta Yazdır
The American Turkish Society (Amerikan Türk Cemiyeti-ATS) tarafından, Amerikan ve Türk şirketlerinin başarılı işbirliğini simgeleyen “Kurumsal Ortaklık” ödülü, 20 Ekim 2011 tarihinde, New York The Plaza otelinde düzenlenecek Gala Yemeği’nde, Turkcell Şirketi CEO’su Süreyya Ciliv ile New York Menkul Kıymetler Borsası CEO’su Duncan L. Niederauer’a takdim edilecek. Gala’da Turkcell’in New York Menkul Kıymetler Borsasında 10 yıldan fazla bir süredir işlem görmesi kutlanacak.

Elazığ'dan Çıkan Vişne Çürüğü Mermer Dünyanın En Prestijli Binalarında

E-posta Yazdır
Elazığ'ın Alacakaya ilçesinde çıkarılan ve dünyada tek olma özelliği taşıdığı bildirilen vişne çürüğü mermer, Çankaya Köşkü, Beyaz Saray, kutsal topraklardaki Safa ve Merve Tepeleri arası, Dubai'deki 7 yıldızlı otel başta olmak dünyanın en seçkin yapılarını süslüyor. Alacakaya Mermer ve Maden İşletmesi A.Ş ortaklarından Oğuzhan Arslan, yaptığı açıklamada, Elazığ vişnesi mermerinin dünyada tek olduğunu, ancak daha önce sadece desen ve ton olarak vişne mermerini andıran bir ürünün İtalya'da çıkarıldığını kaydetti.

Türk Telekom Akademi'nin Dünyaca Ünlü Konuğu Istanbul'da

E-posta Yazdır
Kurumsal eğitim dünyasını buluşturacak olan Türk Telekom Akademi'nin gönüllü çabalarla başlayan girişim ve düşünce platformu olan Türkiye Eğitim ve Geliştirme Platformu (TEGEP) imzalı "Eğitim ve Gelişim Zirvesi" dünyaca ünlü bir konuğu ağırlayacak.  Bugün İstanbul Hilton Convention Center'da düzenlenen Eğitim ve Gelişim Zirvesi,

Türk Telekom’dan Bulut Bilişim Hizmeti

E-posta Yazdır
Türk Telekom, tek merkezden ihtiyaçlarınkarşılanmasını sağlayan “Türk Telekom Belbil” hizmetini kullanıma sunuyor Türk Telekom, belediyelerin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının bulut bilişim teknolojisi sayesinde tek merkezden karşılanmasını sağlayan “Türk Telekom Belbil” hizmetini kullanıma sunuyor.

Sayfa 6 / 16