Amerikan Georgia-Pacific, İpek Kağıt Hisselerini Sattı

E-posta Yazdır
Eczacıbaşı Holding, cirosuna en büyük katkıyı sağlayan iştiraklerinden İpek Kağıt'ın Georgia-Pacific'in elindeki yüzde 50 hissesini satın alarak şirketin tamamına sahip oldu. Şirket, yurtiçindeki liderliğini sürdürmenin yanı sıra yurtdışında yeni pazarlarda büyümeyi hedefliyor. İpek Kağıt, lokomotif markası Selpak'ın logo ve ambalaj tasarımını da yeniledi. Eczacıbaşı Topluluğu, Selpak ve Solo markalarının üreticisi İpek Kağıt'ın son 11 yıldır ortağı olan Georgia-Pacific'e ait yüzde 50 hisseyi satın alarak sermayesinin tümüne sahip oldu. Yeni dünya pazarlarına açılım süreci başlatan şirket, yabancı ortakları sebebiyle giremediği pazarlara yönelecek. İpek Kağıt, yeni pazarlara hazırlanırken, Selpak'ın ambalaj tasarımını, logosunu ve yüzünü de yeniledi.

Perakende Zinciri Walmart, Türk Şirketi Satın Alıyor

E-posta Yazdır

Perakende zinciri Walmart’a ait konfeksiyon markası George, Türkmen Grup’un tedarik zinciri GAAT’ı bünyesine katmak üzere anlaştı. GAAT, aralarında Türkiye, Mısır ve Sri Lanka’nın da bulunduğu çeşitli ülkelerde 80’in üzerinde tekstil üreticisinin yönetimini üstleniyor.

Turkcell 2011 Kârı 1.2 Milyar Lira

E-posta Yazdır

Turkcell'in uluslararası finansal raporlama standartlarına (IFRS) göre açıkladığı net kârı, 2011 yılında Belarus faaliyetlerinden kaynaklanan kur farkı giderlerinin etkisiyle yüzde 33.2 düşüşle 1.18 milyar lira olarak gerçekleşirken, şirket 2012'de gelirlerinde yüzde 5.66-7.8 büyüme hedeflediğini duyurdu.

United Airlines New Jersey-İstanbul Seferlerine Başlıyor

E-posta Yazdır

United Airlines, İstanbul – New York arasında direkt uçuşlara 2 Temmuz 2012 tarihinden itibaren başlayacağını açıkladı.  Şirket, New Jersey’deki merkezi Newark Liberty Uluslararası Havalimanı’na her gün düzenleyeceği uçuşları, Boeing 767-300 uçaklarıyla gerçekleştirecek. İstanbul, United’ın New York – Newark’tan uçuş gerçekleştirdiği 76. uluslararası destinasyon, aynı zamanda Atlantik ötesinde uçtuğu 37. şehir olacak.

Barcelonalı Futbolculardan Türkçe Mesaj

E-posta Yazdır

Türk Hava Yolları'nın (THY) 13-14 Ocak'ta Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in katılımıyla Antalya'da gerçekleştirdiği 'Yönetim Zirvesi'nde Barcelona sürprizi yaşandı. Dünyanın farklı noktalarında görev yapan THY yöneticilerinin katıldığı toplantıda havayolunun sponsoru olduğu Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcuları başarıya giden yolda anlamlı mesajlar iletti ve 'Asıl Maç Şimdi!' diyerek THY çalışanlarına seslendiler. Dünyaca ünlü futbolcular Xavi Hernandez, Eric Abidal, Sergio Busquets, Javier Mascherano, Pedro Rodriguez ve Dani Alves herhangi bir ücret almadan, THY için kamera karşısına geçtikleri filmde, 'Bir kez kazanırsan galip olursun. Tekrar kazanırsan şampiyon olursun!' gibi taktikler veriyor. Filmin sonunda Barcelonalı futbolculardan Xavi Hernandez, "Tek Rakibim Turkish Airlines" diyor.

Yabancı Fonlar Esse Şirketine Talip

E-posta Yazdır

 

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Ambiente Fuarı'ndan memnun dönen mutfak eşyaları firması Esse'nin sahibi Semih Şeftali, "Türkiye en fazla Avrupa'dan ithalat gerçekleştirdiği için Avrupalı markaların önümüze bir kırmızı halı sermediği kaldı" dedi. Avrupalı firmaların ürün satmak için daha fazla prim ve pazarlama desteği vermeyi teklif ettiklerini anlatan Şeftali, "Geçen yıl fuarda olan pek çok Avrupalı marka batmış. Fuarda resmen Türk firmalar gövde gösterisi yaptı. Pek çok marka Türkiye pazarına girmek için araştırma yapıyor" dedi

 
ÜRETİCİ BULAMIYORUZ 
Küçük ev aletleri ithalatına gelen koruma sonrası Türkiye'de üretimin arttığını belirten Şeftali, "Yüzde 60 olan ithalat oranımızı yüzde 40'lara çektik. Şimdi fason ürettirecek firma bulamıyoruz. Firmalar hem hem dış talebe yetişmekte zorlanıyor" dedi. 2012'nin kârlılık açısından 2011'e göre daha iyi geçeceğinin altını çizen Şeftali, "Pazardan çok iyi sinyaller alıyoruz. Özellikle yılın ikinci yarısından çok umutluyum. Kârlılığın artması yatırımın artması anlamına geliyor" dedi.

 

Ev tekstili, sofra grubu, banyo ve banyo aksesuvarları alanında firma satın alabileceklerinin altını çizen Şeftali, "Büyük metrekareli mobilyacılarla birleşmeler de olabilir. 2012'nin ikinci yarısından sonra düşünebiliriz" dedi. Amerikalı ve Uzakdoğulu fonların da kapılarına geldiğini belirten Şeftali, "Hangisinin firmayı yukarı taşıyacağına inanırsam onunla yoluma devam edeceğim" dedi. (Pınar Özçelik, Sabah)

 

Bir yandan da yeni pazarlara girme hazırlığı yaptıklarını ifade eden Şeftali, "Kuzey Irak'tan sonra Azerbaycan'a giriyoruz. Türk kültürüyle örtüşen Balkanlar'a girmek için de fizibilite çalışmaları yapıyoruz" dedi. Şu anda sektörü Anadolu kaplanları olarak tabir edilen yeni elitlerin büyüteceğini ifade eden Şeftali, geleneklerine bağlı kaldıkları için ev gezmelerine ve evde yemek yeme alışkanlıklarına devam eden muhafazakâr kesimin ön plana çıktığını ifade etti. "Bu kesim hâlâ yemek takımlarına, fazla parçalı setlere para harcıyor. Hacimli satışın adresi muhafazakâr kesim" dedi. Firma olarak tencere ve tava satışlarının hep önde gittiğini vurgulayan Şeftali, "Halkımız mutfağında olsa da tencere-tava satın almayı seviyor. Biz de bu alanda lideriz" dedi

Türk İşadamının Chobani Yoğurdu, Amerikan Olimpik Takımının Resmi Sponsoru

E-posta Yazdır

Turk Avenue - Türk Girişimci Hamdi Ulukaya tarafından üretilen ve Amerika yoğurt pazarından üçüncü sırada bulunan Chobani, Amerikan Olimpiyat Komitesi ile partnerlik anlaşması imzaladı. Chobani, olimpiyat takımının resmi tedarikçisi olacak ve Amerikan takımındaki tüm sporcuların (Team USA) California, Colorado ve New York'taki antreman merkezlerinde dağıtılacak.


Anlaşma kış olimpiyatlarının gerçekleşeceği 2014 yılına kadar devam edecek. Chobani Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hamdi Ulukaya, ''Yoğurtlar atletler için üretilecek. Amerikan takımını Amerika'da imal ettiğimiz, kendi kasabamızda üretilen sütlerle ve yerel çalışanlarımızda ürettiğimiz yoğurtlarımızla besleyeceğiz. Colorado Springs'e göndereceğimiz yoğurtların atletlerin performasında olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum,'' diye konuştu.

Chabani Yoğurt yağsız veya düşük yağ oranlı çeşitlerini aromalı ve yüksek protein eşliğinde tüketicilerine sunuyor.

New York'un Berlin şehrinde kapanmak üzere olan Agro Farm fabrikasını satın alarak yoğurt işine başlayan Hamdi Ulukaya, dört yıl önce beş çalışanla başladı. Chobani bugün New Berlin'de 1000 kişiye istihdam sağlıyor, yoğurt devi Idaho'nun Twin Falls şehrine yeni bir fabrika hazırlığında.

Suudi Prensi MADO Dondurmacısı Oldu

E-posta Yazdır

 

Türkiye’nin ünlü dondurma markası MADO, Suudi Arabistan prenslerinden Abdullah Bin Saud Al Saud’un şirketi Zad National ile işbirliği anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında, ilk 3 yıl içerisinde Suudi Arabistan’da 20 tane MADO kafe hizmete açılacak.

 

Suudi Prens Abdullah Bin Saud Al Saud ile beraberindeki heyet, Kahramanmaraş’a gelerek MADO’nun tesislerinde incelemelerde bulundu.
 
Kahramanmaraş-Gaziantep karayolu üzerindeki fabrikayı gezen konuk Prens, Kılılı beldesindeki Madobeyazı Keçi Çiftliği’ne de giderek, yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra MADO Evi’nde düzenlenen törende, Suudi Prens Al Saud ile MADO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur, işbirliği anlaşmasını imzaladı.
 
Kanbur, yaptığı konuşmada, ilk 3 yıl içerisinde 13 milyon dolarlık bir yatırımı planladıklarını bildirdi. Zad National firmasına master franchising yetkisi verdiklerini belirten Kanbur, "3 yıl içerisinde Suudi Arabistan’da 20 adet kafe açacağız. Ardından Mekke ve Medine’de bu şirketle farklı yatırımları düşünüyoruz" diye konuştu.
 
MADO’nun artık sadece dondurma satmadığını dile getiren Kanbur, son 5 yıldır yurt dışına büyük ağırlık verdiklerini ve marka satmaya da başladıklarını vurguladı.
 
Suudi Prens Al Saud ise Kahramanmaraş’ta olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "MADO’nun yakaladığı başarıyı inşallah kendi ülkemizde de devam ettireceğiz. Zaten firma, bu coğrafyada ve ülkemizde tanınıyordu. Biz de bu bilinirliğin üzerine koyarak yeni yatırımlara devam edeceğiz. İnşallah bu bu anlaşma sadece bir başlangıç ve devamı gelecek" dedi.
 
Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz da konuşmasında, gurur verici bir anı yaşadıklarını ifade ederek, "İnşallah başarıların devamı gelir" dedi.
 
Törende, Zad National firmasının yetkilileri Mohammad Omar Siraj Wali, Ahmet Akkawi ile MADO’nun üst düzey yetkilileri de hazır bulundu. AA-Ahmet Caner Baysal

CVS İle ABD Pazarına Giren Biota, Fransız Şirket Alıyor

E-posta Yazdır

 

Bioxcin ve Bioder markalarını bünyesinde bulunduran Biota, eczane zinciri CVS'le ABD pazarına girdi. İngiliz Boots'la görüşen firma Fransa'da şirket almayı planlıyorTüy dökücü Bioder ve saç dökülmesine karşı geliştirdiği çözümlerle bilinen Bioder'i bünyesinde bulunduran Biota, 3 yıllık uğraşın ardından girdiği ABD pazarından sonra gözünü İngiltere ve Fransa'ya dikti. Biota'nın sahibi Cihat Dündar, "ABD'de 4 bin 500'e yakın mağazası bulunan eczaneler zinciri CVS'e girmeyi başardık. Bu bize İngiliz Boots'un da kapısını açacak. Bu ay içinde onlarla da görüşeceğiz. CVS'te başarılı olursak ABD'deki diğer eczane zincirlerine de girebileceğiz" dedi

 
10 MİLYON $'LIK SİPARİŞ
ABD'de Wallgreen'in de kapısını aşındırdıklarını dile getiren Dündar, "ABD pazarında şimdi ciddi bir reklam ve pazarlama çalışmasına başlıyoruz. Başarılı olmama gibi bir lüksümüz yok" diye konuştu. CVS'lerden şimdiden 10 milyon dolarlık sipariş aldıklarını kaydeden Dündar, "Bu 400 bin adet ürün anlamına geliyor. Pazarda 3 milyon dolar tanıtıma yatırdık. O pazar için özel ambalajlar ürettik. Amazon.com'a da giriyoruz. İnanılmaz bir açılım yılı olacak" dedi. Fransa'dan Ar-Ge, dağıtım ve üretim gücü olan bir firmayı satın almak istediklerini vurgulayan Dündar, "Ermeni Yasa Tasarısı'na olan yaklaşımları bizi daha da teşvik etti. Renault bu ülkede yatırım yapmaktan çekinmiyorsa biz de Fransız bir şirketi almaktan çekinmeyiz" dedi. Dündar, "Soykırım iddiasını da kim sorarsa inkâr ederim" diye konuştu.
 
AKTARDAN ALINAN BİTKİLER ÇAKMA
Türkiye'de 3 bine yakın endemik bitki bulunduğunu ancak bunların tamamen kontrolsüz olduğunu dile getiren Dündar, "Aktarlardan alıp test ettiğimiz bitkilerin çoğu çakma çıkıyor ya da hijyenik değil. Papatya aldım sanıyorsunuz ama başka birşey alıp içmiş oluyorsunuz" dedi. Dündar, hijyenik paketlerde ve denetimleri yapılmış ürünlerin satılacağı bir mağaza hayali olduğunu da söyledi. (pinar Celik, Sabah)

Yıldız Holding Dünya 10\'uncusu

E-posta Yazdır

Çikolata ve şekerleme sektörünün uluslararası yayını Candy Industry’nin "Küresel Top 100" listesinde Yıldız Holding, 10’uncu sırada yer aldı. Holdingin yazılı açıklamasına göre, dünyada çikolata ve şekerleme sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ciro, çalışan sayısı ve üretim tesisi sayısı bazında değerlendiren uluslararası Candy Industry Dergisi, her yıl yayımladığı Küresel Top 100 listesinin 2011 yılı sonuçlarını açıkladı.


 


Listede Yıldız Holding, çikolata-şekerleme kategorilerinden elde ettiği 2 milyar 96 milyon dolarlık cirosuyla, dünyada bu alanda faaliyet gösteren 10’uncu büyük şirket oldu.


Yıldız Holdingde 2011’de çikolata konusundaki en önemli gelişme, tüm atıştırmalık faaliyetlerin "Ülker" çatısı altında toplanması oldu.

Holdingin, 2010 yılında sakız ve şekerleme alanında Danimarkalı Gumlink ile yüzde 50-50 ortak olarak kurduğu CCC şirketi 2011 yılında meyvelerini vermeye başladı. 85 milyon Euro yatırımla kurulan CCC’nin, İstanbul ve Çorlu’daki fabrikalarında toplam 65 bin metrekare kapalı alanda sakız ve şeker üretimi yapılıyor. AA

Sayfa 10 / 22

 

Profile Information

Application afterLoad: 0.001 seconds, 0.41 MB
Application afterInitialise: 0.102 seconds, 3.04 MB
Application afterRoute: 0.149 seconds, 4.96 MB
Application afterDispatch: 0.386 seconds, 7.96 MB
Application afterRender: 0.458 seconds, 9.29 MB

Memory Usage

9805016

Queries logged

 1. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( time < '1579384742' )
 2. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'kref7khvhgj7nh9h16s5e003b6'
 3. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'kref7khvhgj7nh9h16s5e003b6','1579444742','','0','1','0' )
 4. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 5. SELECT folder AS type, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 6. SELECT count(*)
    FROM jos_menu_types
    WHERE `menutype`='magazine'
 7. SELECT `id`,`title`,`published`
    FROM  jos_sections
    WHERE `published`<>-2
 8. SELECT name,id,published,parent,link,home
    FROM `jos_menu`
    WHERE `menutype`='magazine'
    AND `published`<>-2
 9. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='17'
    AND `published`<>-2
 10. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='18'
    AND `published`<>-2
 11. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='19'
    AND `published`<>-2
 12. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='20'
    AND `published`<>-2
 13. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='21'
    AND `published`<>-2
 14. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='22'
    AND `published`<>-2
 15. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='15'
    AND `published`<>-2
 16. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='16'
    AND `published`<>-2
 17. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='30'
    AND `published`<>-2
 18. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='24'
    AND `published`<>-2
 19. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='25'
    AND `published`<>-2
 20. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='26'
    AND `published`<>-2
 21. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='27'
    AND `published`<>-2
 22. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='28'
    AND `published`<>-2
 23. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='29'
    AND `published`<>-2
 24. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='32'
    AND `published`<>-2
 25. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='35'
    AND `published`<>-2
 26. SELECT id,title,section
    FROM `jos_categories`
    WHERE `section`='34'
    AND `published`<>-2
 27. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 28. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 647)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 29. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.section
    WHERE c.id = 105
    LIMIT 0, 1
 30. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.access <= 0
    AND a.catid = 105
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2020-01-19 14:39:02' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 90, 10
 31. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.access <= 0
    AND a.catid = 105
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2020-01-19 14:39:02' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 32. SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 647 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY position, ordering
 33. SELECT parent, menutype, ordering
    FROM jos_menu
    WHERE id = 647
    LIMIT 1
 34. SELECT parent, menutype, ordering
    FROM jos_menu
    WHERE id = 646
    LIMIT 1
 35. SELECT count(*)
    FROM jos_menu AS m

    WHERE menutype='magazine'
    AND published='1'
    AND access <= '0'
    AND parent=0
    AND ordering < 15
 36. SELECT params
    FROM jos_modules
    WHERE `module`='mod_janews2'
 37. SELECT *
    FROM jos_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 3
    AND catid = 230
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 38. UPDATE jos_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 13
 39. SELECT *
    FROM jos_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 3
    AND catid = 230
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 40. UPDATE jos_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 13
 41. SELECT *
    FROM jos_banner
    WHERE showBanner = 1
    AND (imptotal = 0 OR impmade < imptotal)
    AND cid = 3
    AND catid = 230
    ORDER BY sticky DESC, ordering
    LIMIT 0, 1
 42. UPDATE jos_banner
    SET impmade = impmade + 1
    WHERE bid = 13
 43. SELECT a.*,  CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    WHERE a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND s.id > 0
    AND a.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.access <= 0
    AND cc.id IN ("105")
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    ORDER BY a.created DESC
    LIMIT 0, 5
 44. SELECT a.*, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    WHERE ( a.state = 1
    AND s.id > 0 )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2020-01-19 14:39:02' )
    AND a.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.access <= 0
    AND cc.id IN ("105")
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    ORDER BY a.hits DESC
    LIMIT 0, 5

Language Files Loaded

Untranslated Strings Diagnostic

Hiç

Untranslated Strings Designer

Hiç