DÜNYA

Çin'de İşçiliğin Pahalanması ABD'de İşsizliği Azaltacak

E-posta Yazdır
Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan bir araştırma, Çin'de işçilik maliyetinin yükselmesinin ABD'de 2020 yılına kadar üç milyon kişiye iş kapısı açabileceğine işaret ediyor. Boston Consulting Group (BCG) adlı küresel danışmanlık şirketinin yayımladığı raporda maliyet artışları nedeniyle Amerikan şirketlerinin Çin'deki üretimlerini ABD'ye kaydırabilecekleri belirtiliyor.

Bill Gates : "O'nu Tanımak Büyük Onur!"

E-posta Yazdır
 New York- Steve Jobs’ın ölüm haberi her ne kadar beklenmedik bir gelişme olmasa da kamuoyunu çok derinden sarstı! Teknoloji dünyasının dev isimlerinden politikacılara kadar birçok kişi Steve Jobs’ın ölümü üzerine görüş belirtti. 

Steve Jobs'ın Ardından

E-posta Yazdır
Dünyanın en büyük şirketlerinden Apple'ın kurucusu, Steve Jobs, 56 yaşında yaşama veda etti. Apple'dan yapılan açıklamada, "Steve Jobs'un aramızdan ayrıldığını derin üzüntüyle bildiriyoruz. Steve'in zekası, tutkusu ve enerjisi, hayatımızı zenginleştiren ve geliştiren sayısız buluşun kaynağı oldu.

Apple : " İlham Verici Akıl Hocamızı Kaybettik !"

E-posta Yazdır
Turkavenue.com...SON DAKİKA....Apple, bu duyuruyu yayınlandı…"Apple ve Dünya en vizyoner, yaratıcı ve muhteşem insanını kaybetti. Onu tanımak ve Steve ile çalışmak gibi şansa sahip bizler, en önemli dostumuzu ve ilham verici akıl hocamızı kaybettik.

'Avrupa Bankalarına 200 Milyar Euro Gerekli'

E-posta Yazdır

BRÜKSEL - IMF Avrupa Birimi Başkanı Borges, Avrupa bankalarının 100-200 milyar Euro sermayeye ihtiyacı olduğunu belirtti. Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) Avrupa Birimi Başkanı Antonio Borges,Avrupa bankalarının sermayelendirilmesi için 100 ile 200 milyar Euro arasında bir tutara ihtiyaç olduğunu belirtti.

Sayfa 17 / 35