Doğu Demirkol, New Yorklu Türkleri Güldürmeye Geliyor

Cumartesi, 06 Nisan 2019 22:04 Facebook'ta Paylaş

Dogu Demirkol flyer h2Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye yarışmalarında boy gösteren, Ahlat Ağacı filminin başrol oyuncusu ve BKM Mutfak ekibinden Komedyen Doğu Demirkol, tek kişilik şovuyla New York'ta sahne alıyor. IN 212 Prodüksiyon ve BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) işbirliğiyle sahneye çıkacak olan Demirkol, kendi yaşantısından ve gözlemlerinden oluşan tek kişilik gösterisini New York’ta, Art & Design HS tiyatro salonunda gerçekleştirecek. Demirkol, ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın Ahlat Ağacı filminin de başrol oyuncusu olarak ismini duyurmuştu. Film, Cannes Film Festivali'nde dakikalarca ayakta alkışlanmıştı.

İlk çıkışını Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasında yapan daha sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan Demirkol, Güldür Güldür programına dahil oldu. Türkiye’deki gösterilerinde kapalı gişe oynayan Demirkol, tek kişilik gösterisiyle 27 Nisan Cumartesi günü New York, Art & Design HS Theatre’da saat 19:00’da sahne alacak. Gösteri Biletleri www.in212productions.com ’da!

Mekan: Art & Design HS Theatre
Yer: 245 East 56th Street, New York
Tarih: 27 Nisan 2019
Saat: 19:00

İletişim ve detaylı bilgi için: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

Doğu Demirkol'un O Ses Türkiye performansını bu linkten seyredebilirsiniz.


In 212 Productions hakkında:
Tiyatro, film, müzik, gösteri, sergi gibi çeşitli sanat platformlarında projelere imza atan In 212 Production, geçtiğimiz yıl da komedyen Kaan Sekban'ı New York'ta sevenleri ile buluşturmuştu. Son olarak Ayla filminin New York gösterimine destek olan şirket, Jimmy Cüneyt Gürkan ve deneyimli ekibi ile Türkiye ile ABD arasında bir sanat köprüsü olmayı hedefliyor.