Ege Yapı’dan İstanbul ve İzmir’de Ev Sahibi Olma Fırsatı

Cuma, 22 Mart 2019 12:19 Facebook'ta Paylaş

Cer2Sahip olduğu güçlü finansal yapısı ve bugüne kadar Türkiye'de başarıyla gerçekleştirdiği projelerle Ege Yapı, ABD’deki Türklere özel ödeme planları ile satışları devam eden Batışehir, Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları, Kordon İstanbul ile İzmir’de inşa edeceği yeni projesinden ev sahibi yapacak. Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Ege Yapı, ABD’de yaşayan Türklere İstanbul ve İzmir'de kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyor. Ege Yapı, Türkiye ve Türkiye dışında konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini gerçekleştiriyor.


Ege Yapı; başta European Property Awards almaya hak kazanan projesi Batışehir olmak üzere, Pega Kartal, İz Tower, İz Park, Shangri-La Bosphorus Hotel, Sheraton Grand Samsun Hotel gibi projeler ile toplamda 1 milyon m²’lik inşaatı başarı ile tamamlamış ve 5.000 adedin üzerinde ünite teslimini gerçekleştirdi.

İSTANBUL VE İZMİR'DE BEŞ PROJEDEN BİRİNDE EV SAHİBİ OLMA İMKANI

Sahip olduğu güçlü finansal yapısı ve bugüne kadar Türkiye'de başarı ile gerçekleştirdiği projelerle hem sektör hem de müşterileri nezdinde kazandığı güven doğrultusunda markalı konut projeleri adına çığır açan Ege Yapı, Amerika’da yaşayan Türklere sahip oldukları konforu Türkiye’de de yaşayabilecekleri projeler sunuyor.

Amaçlarının Türkiye'de yatırımı düşünen ancak nasıl yapacağı konusunda aklında sorular olan yatırımcıların, Ege Yapı güvencesi ve kalitesi ile ev sahibi olmalarını sağlamak olduğunu belirten Ege Yapı Satış Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Alpay Çepni, “ABD’deki Türklerin beklentilerini karşılayacak kalite ve konforda projelere sahibiz. Projelerimizden ev sahibi olmak isteyenlere, finansman desteğinden hukuksal desteğe her türlü servisi veriyoruz. Ege Yapı güvencesi ile sunduğumuz projeler, yatırım veya yaşam amaçlı büyük fırsatlar barındırıyor. Amerika'daki Türklerin ülkelerine olan bağlarını ev sahibi yaparak güçlendirmek, sahip oldukları standart ve konforu Türkiye’de de sunmak istiyoruz” dedi. Batısehir2

“ABD’DE YAŞAYAN TÜRKLERİN, TÜRKİYE'DE KONUT SAHİBİ OLMAYA İLGİSİ ARTIYOR''
Uluslararası araştırma şirketi Knight Frank tarafında açıklanan raporda Türkiye’den 1 milyon dolara 200 m² civarında konut satın alınabildiğine değinen Alpay Çepni, ABD’de yaşayan Türklerin, ülkelerine ilgi gösterdiğini belirterek; “Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre ABD’de yaşayan Türklerin, Türkiye'de 2018 yılında satın aldıkları konut sayısı ise 468 iken bu yılın Ocak ve Şubat aylarında ABD vatandaşlarından 83'ü Türkiye'de ev aldı. Bu sayının yıl sonuna kadar 600’e ulaşması öngörülüyor. Bu veriler, ABD’li Türklerin ülkelerine olan ilgisinin arttığını gözler önüne sermektedir” şeklinde konuştu.

Ege Yapı ABD Uluslararası Satış Yöneticisi Gözde Gürel de, “Ege Yapı güvencesi ve kalitesiyle İstanbul ve İzmir'de lokasyon avantajı ve mimari tasarımları ile öne çıkan projelerimizin her türlü ihtiyacı karşılayacak türde. Kişiye özel ödeme planlarımız ile ABD’deki ekibimiz müşterilerimizin hizmetinde olacak” diye konuştu.

İSTANBUL'DA LOKASYON AVANTAJI ILE DİKKAT ÇEKEN KONUT PROJELERİ
Toplam 108.000 m² peyzaj alanı ile 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran Ege Yapı’nın uluslararası ödüllü projesi Batışehir; hemen teslim hemen tapu avantajı ile öne çıkıyor. İçerisinde yer alan 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1.500 m² çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı saha, bisiklet yolları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Batısehir1

İstanbul’un en köklü tarihine sahip yerleşim yerlerinden biri olan Tarihi Yarımada’nın sahil semti Yedikule’de, tarihi surların içinde inşa edilen Cer İstanbul, sahil yoluna 558 metrelik cephesi ile şehrin lüks segment projeleri arasında dikkat çekiyor. Proje; 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loftlar ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks otel hizmeti verecek apart üniteler, çok özel lezzetlerle dolu restoranlar ve sosyal aktivite alanlarından oluşuyor. Cer İstanbul içerisinde yer alan 5 adet 150 yıllık tescilli eser yapı restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün ve zamansız bir mimari ile tasarlanıyor.Cer1

Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları İstanbul’un oksijeni en bol bölgesi Çekmeköy’de inşa ediliyor. ÇamlıYaka Konakları’nda 2+1’den 5+1 daire tiplerinin her birinin müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunuyor. Sosyal yaşam açısından da zengin bir konsepte sahip olan projede, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalardan restoran ve kafelerine, spor merkezinden açık havuzlara, yürüyüş parkurlarından bisiklet yollarına kadar rengârenk bir yaşam sunuluyor.  Camliyaka2

Forbes Türkiye tarafından yapılan araştırmaya göre “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendirilen Kordon İstanbul şehrin en önemli iş ve yaşam merkezlerinden Levent ve Maslak’ın yanı başında yükseliyor. 1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul’da sanat atölyelerinden çocuk oyun atölyelerine, spor salonundan bisiklet parkuruna kadar geniş sosyal alanlar yer alıyor. kordon istanbulİstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde, Belgrad Ormanı’nın yanı başında yükselen Kordon İstanbul hem oturum hem de yatırım için cazip fırsatlar sunuyor. İlk etap satışlarının tamamlandığı projede, ikinci etabı İstanbul’un en önemli iş merkezlerine olan yakınlığı dolayısıyla özellikle çalışan aileler ve beyaz yakalılar tarafından tercih ediliyor. Proje detaylarını www.egeyapi.com sitesinden ve Amerika'daki satış temsilcisi Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız email adresinden öğrenebilirsiniz.