Kaan Sekban Saçmalar Amerika'da

Salı, 02 Ekim 2018 12:58 Facebook'ta Paylaş


kaan sekban sacmalar amerika daAmerika’daki ilk stand-up gösterini New York’ta yapan Kaan Sekban, tek kişilik şovuyla Türk izleyicisinden büyük beğeni topladı. Komedi dünyasında son yılların yükselen ismi Kaan Sekban, tek kişilik şovu “Kaan Sekban Saçmalar”  ilk kez Amerika’da ilk Türk sanatseverlerin karşısına çıktı. New York’ta Kaufman Music Center, Merkin Concert Hall’da gerçekleştirilen stand-up gösterisine Amerikalı Türkler yoğun ilgi gösterdi. New York’ta Kaufman Music Center, Merkin Concert Hall’da gerçekleştirilen stand-up gösterisine Amerikalı Türkler yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’de sahnelediği ve plaza hayatından  kesitler sunduğu, “Kaan Sekban Saçmalar” adlı Stand-up show gösterisi, Türk sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Gösteriye; T.C New York Başkansolonsu Ertan Yalçın, Paterson Belediye Başkan Yardımcısı Derya Taşkın, TASC Eş Başkanı Halil Mutlu ve Türkiye İş Kadınları (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut’un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Gösteriyi izlemeye gelenler 2 saat boyunca Kaan Sekan’ın şovunda kahakalarla güldüler. Amerika’daki ilk gösterisini  burada yaşayan Türk toplumu ile buluşturan genç sanatçı; Newyork’ta olmaktan ve Türk seyircisyle buluşmaktan çok memnun olduğu söyledi.

İlk kez beni tanıyan sanat severlere beni izlemeye geldikleri için teşekkür ettiğini belirten Kaan Sekban; ünlü komedi sanatçısı Cem Yılmaz’a desteklerinden dolayı çok  teşekkür etti. Amerika’da kültür-sanat alanında bir çok önemli etkinliklere imza atan ve Proje Sirektörü Cüneyt Gürkan; New York’ta Türk sahne sanatlarıyla beslenmek için sabırsızlıkla bekleyen bir kitle olduğunu, yine, farklı bir projeyi hayata geçirdiğimiz için de çok mutlu olduklarının altını çizdi.

(Kaynak: abdpost.com)