BAU International University Üçüncü Mezunlarını Verdi

Pazar, 13 Mayıs 2018 17:45 Facebook'ta Paylaş

IMG 4312Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın 2013 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington DC’de açtığı BAU International University üçüncü mezunlarını verdi.
Washington D.C. - Washington’da gerçekleşen mezuniyet törenine Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Sn. Serdar Kılıç, iş adamları ve gazeteciler katıldı. BAU International University Washington DC, bu yıl 37 öğrenciyi mezun etti. MBA eğitiminin yanı sıra Uluslararası İlişkiler, İşletme, Ekonomi ve Muhasebe alanlarında bölümlerin yer aldığı üniversitede halihazırda 27 farklı ülkeden 700 öğrenci eğitimine devam ediyor.

BAU International University Washington DC Rektörü Yrd. Doç. Dr. Sinem Vatanartıran, “Mezun olan öğrencilerimiz eğitim alarak kendilerini geliştirirken, biz de Üniversite olarak kendimizi geliştirdik, artık 27 ülkeden 700’e yakın öğrencimiz var. Yeni yüksek lisans ve lisans programları açmaya başladık. Bunlar Siber Güvenlik Yüksek Lisans Programı, Büyük Veri Analitiği Yüksek Lisans Programı ve Veri Bilimi ve Bilgi Teknolojileri Lisans Programı. Ayrıca mevcut akreditasyonumuzun üzerine yeni yüksek prestijli akreditasyon programları üzerine de çalışmaya başladık.” dedi. Ardından Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel'i temsilen Mütevelli Heyeti Üyesi Paul Brunson mezunlara yönelik motivasyonel bir konuşma yaptı ve hayatta hiçbir şeyi ertelememek gerektiğini vurguladı."