Türk-Amerikalı Hukukçular New York'ta Buluşuyor

Perşembe, 09 Ocak 2014 23:05 Facebook'ta Paylaş
Türk-Amerikalı Hukukçular Konferansı (TALC) 31 Ocak 2014 Cuma günü New York Law School’da gerçekleşecektir. Türk-Amerikalı hukukçuları biraraya getirecek olan konferans hukukçular arasındaki iletişim ağını güçlendirmeyi, mesleki dayanışma ortamını yaratmayı ve Türk Amerikalı hukukçuları bir kurumsal yapı altında birleştirmeyi amaçlamakta.

Türk-Amerikalı gönüllü hukukçuların katkılarıyla hayata geçen konferansa Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı, New York Başkonsolosluğu ve Amerika’nın öndegelen Türk dernekleri destek verdi.

New York Law School’da sabah saat 08:30’da kayıtla başlayacak olan konferans, değerli konuşmacılarla zenginleşen üç panel, önde gelen Türk-Amerikalı hukukçuların onurlandırılacağı öğle yemeği programı, “think tank” tartışma ortamı, öğrenciler için “prelaw” seminar, networking toplantısıyla gün boyunca devam edecek ve 17.00 - 19:00 saatleri arasında verilecek bir resepsiyonla sona erecek.

Detaylı program ve ön kayıt için http://talconference.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ön kayıt zorunluğu ve katılımcı kontenjanı sınırlaması olan etkinliğe katılmak isteyenlerin  en kısa sürede TALC websitesini ziyaret ederek (http://talconference.com) kayıt yaptırmaları gerekmekte.

Tarih: 31 Ocak 2014, Cuma Günü

Adres: NEW YORK LAW SCHOOL
185 W Broadway, New York, 10013