ŞİRKET TANITIMLARI

Dünya Göz Hastanaler Grubu'na Chicago'da Ödül

E-posta Yazdır
Dünya Göz Hastaneler Grubu, Chicago'da yapılan Dünya Medikal Turizm Kongre ve Fuarı'nda ''Sağlık Turizminde İnovasyon'' ödülüne değer görüldü. Konuya ilişkin açıklamaya göre, dünya sağlık turizmi otoritelerinin bir araya geldiği Dünya Medikal Turizm Kongresi ve Fuarı'na Türkiye, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi (THTDC) öncülüğünde 34 stant ile en büyük katılımı gerçekleştirerek, etkinliğin ''Platinum Sponsor''u oldu.

Turk Telekom'dan Motorola Tablet Bilgisayar

E-posta Yazdır
Turk Telekom, tüketici dostu teknoloji kampanyalarına şimdi de Motorola tablet bilgisayar vereceğini bildirdi.TTVPN hizmetine 1 Kasım 2011 tarihi öncesinde abone olan Turk Telekom müşterileri, mevcut uçlarındakı hız ve/veya Servis Paketlerini(Bronz, Gümüş, Altın ve Platin) artırmaları halinde kampanyaya katılma hakkına sahip olabiliyorlar.

Türk Telekom’a Londra’da İki Uluslararası Ödül

E-posta Yazdır
Merkezi İngiltere’de bulunan uluslararası ekonomi dergisi World Finance, Türk Telekom Üst Yöneticisi Gökhan Bozkurt’a "Yılın CEO’su", Türk Telekom’a da "En İyi Sabit Hat Operatörü" ödülünü verdi.

 

Londra Borsası’nda düzenlenen törenle ödülünü alan Üst Yönetici Bozkurt, Türk Telekom olarak dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen World Finance Magazine ödülleri kapsamında iki ayrı ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

TTNet'ten Facebook Kampanyası

E-posta Yazdır
TTNET, başlattığı Facebook kampanyasıyla müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtacak. TTNET açıklamasına göre, Facebook'ta TTNET sayfasını beğenerek kampanya uygulamasını kabul edenler arasından 5 kişiye Samsung Full HD LCD TV, 5 kişiye Sony Playstation 3, 5 kişiye de Sony PSP hediye edilecek. 7 Kasım 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılmak için Facebook'ta TTNET sayfasını beğenip kampanya uygulamasını kabul etmek gerekiyor. TTNET'in kurumsal ve katma değerli servislerini; Facebook'ta 1,5 milyon, Twitter'da 10 binden fazla, Friendfeed'de ise 2 bin kişi takip ediyor.

Zagat CEO'su Türk Restoran Serra Bistro'yu Ziyaret Etti

E-posta Yazdır
New York Eyalet Senatörü John Sampson ve New York merkezli restoran değerlendirme kuruluşu Zagat Survey’in kurucu ve CEO’ları Tim ve Nina Zagat, dün akşam Türk restoranı Serra Bistro’yu ziyaret etti. 1979’da Tim ve Nina Zagat tarafından kurulan ve 100’den fazla şehirde faaliyet gösteren dünyanın en ünlü restoran değerlendirme kuruluşu Zagat’ın kurucuları tarafından yapılan ziyaret, Türk mutfağının New York’ta katettiği mesafeyi göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Sayfa 5 / 16