01 Ekim 2016

 

 

 

Coca-Cola'da Üst Düzey 4 Ayrılık

Gurtay KipcakThe Coca-Cola Company CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent’in danışmanlarından Gürtay Kıpçak, 25 yıllık Coca-Cola kariyerinden emekli oldu. 30 Eylül tarihiyle emekliye ayrıldığını duyuran Kıpçak, veda mesajında ’’Yeni ufuklar ,heyecanlar yaşamımın ayrılmaz bir parçası. İnancım yollarımızın tekrar kesişeceği yönünde,’’ sözlerine yer verdi.

Devamını oku...

FETÖ'nün Üst Düzey Firarileri ABD'de Görüntülendi

FETÖ'nün önemli medya imamlarından Adem Yavuz Arslan'ı ABD'de, Virginia Fairfax'te görüntülendi. Örgütün Türkiye'de yakalanan tetikçileri hapis yatarken, Mayıs 2014'de ABD'ye gazete temsilciliği maskesiyle firar eden Arslan, bir yandan lüks bir hayat sürüyor bir yandan da bu ülkede örgütsel faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. FETÖ'den maaş almaya devam eden Arslan, Türkiye tarafından arandığı halde ABD'de rahat bir hayat sürdürüyor. Fairfax sokaklarında şortla gezip son model bir otomobille dolaşıyor. Adem Yavuz Arslan, Türk mahkemelerince terör örgütü kurma ve yönetme suçundan aranıyor.

Devamını oku...

Türk Halkının %22'si AB’ye Üyeliğe İnanıyor

Faruk Sen Türkiye Avrupa Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı'nın 6. ‘Türk Halkının AB’ye bakışı araştırması' 22 Ağustos 2016 – 29 Ağustos 2016 tarihlerin arasında gerçekleştirildi.  10 farklı ilde 1198 kişiyle yapılan görüşmeler neticesinde ortaya çıkan sonuçlar, Türk halkının Avrupa Birliği'ne olan inancının giderek zayıfladığını gösteriyor. Türk halkının Avrupa Birliği’nin tam üyeliğine yönelik panel araştırmasının altıncısı olan araştırmada Türk halkının sadece yüzde 22'sinin AB'ye üye olacağına inandığı ortaya çıktı. 7 yıllık süre içinde üye olunacağına inananların oranı yüzde 28 olurken, üyeliğe en büyük engel olarak görülen ülke ise yüzde 56 ile Almanya oldu. AB'ye üyeliğin en büyük katkısının ise yüzde 66 oranıyla serbest dolaşım hakkının tanınması olduğu dile getirildi. Avrupa Birliği üzerine araştırmaları ve değerlendirmeleri ile tanınan Prof Faruk Şen'in Başkanı olduğu Vakfın araştırmasının detayları şu şekilde:

Devamını oku...

‘Darbe Tehlikesi Geçmiş Değil’

Feto MagdurlariCan Kamiloglu - VOA - NEW YORK — 15 Temmuz darbe girişimi New York’ta, ‘Turkish Heritage Organization’, tarafından düzenlenen bir panelde tartışıldı. Panele, eski Genelkurmay İstihbarat Başkanı İsmail Hakkı Pekin, Emekli Askeri Hakim Albay Zeki Üçok ve gazeteci yazar Nedim Şener katıldı. Paneli, avukat Mark Markowitz yönetti. Panelistlerin ortak özelliği, üçünün de kumpas davaları yüzünden bir süre hapis yatmalarıydı. Pekin: ’Erdoğan’ı öldürmek dahil her türlü kaos yaratacak güce sahipler’ Panele katılan eski Genelkurmay İstihbarat Başkanı Pekin, darbe girişiminin arkasında, Fethullah Gülen’in olduğuna emin olduklarını söyledi. 15 Temmuz darbe girişiminin Pennsylvania’dan Fethullah Gülen’in talimatlarıyla yapıldığını iddia etti.

Devamını oku...

AVM'de 5 Kişiyi Öldüren Saldırgan Türk Çıktı

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Burlington'da, bir alışveriş merkezinde silahlı saldır düzenleyen ve 5 kişinin ölümüne yol açan kişinin Türk olduğu ortaya çıktı. Polis AVM güvenlik kameralarından edindiği görüntü ve fotoğrafları kamuoyuyla paylaştıktan sonra, gelen ihbarlar sonucu silahlı saldırganın kimliğini belirledi.
Devamını oku...

FETÖ Liderinden Takipçilerine Şifreli Mesaj mı?

FETÖ lideri Fethullah Gülen, başarısız darbe girişiminin ardından, son videosunda bir koltuktan kalkıp başka bir koltuğa oturuyor. Gülen'in son videosunda yaptığı bu hareket 'Yine FETÖ'cülere şifreli mesajı mı veriyor' yorumlarına neden oldu.
Devamını oku...

GPI, Darbeyi Amerikalılara Anlattı

ABD’de tarafsız bir düşünce kuruluşu Global Policy Institute (GPI, Küresel Politika Enstitüsü) tarafından New York’ta gerçekleşen panelde 15 Temmuz darbe girişimi masaya yatırıldı.
Devamını oku...

Sayfa 1 / 394

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »

Saf Şakirdlerin Cemaat’in Gerçek Yüzünü Görmesi İçin 51 Neden

Cemil Özyurt - @cemilozyurt - Bu e-posta adresi...

Yatırımı Yap Green Card'ı Al

Yatırımı Yap Green Card'ı Al

Barst Mukammal & Kleiner LLP hukuk firmasının ...

University of Minneasota'ya TCA'dan Dava

University of Minneasota'ya TCA'dan Dava

ABD’deki Türk lobisi kuruluşu Türk-Amerikan İttifa...
Üyeler
Son Aktiviteler
27 Ay Önce
Funda karakoc Yeni Bir Avatar Yükledi. Haz 26
37 Ay Önce
Ali Gunertem Yeni Bir Video Ekledi Dersimin Kayip Kizlari Hollywood Izi Eyl 03
Ali Gunertem Yeni Bir Video Ekledi NY Gezi Protestosu CNN Onu Eyl 03
 
Video Yorumları
 • MOD_VIDEOCOMMENTS NO COMMENTS